Menu
Your Cart

Smok ALIKE 1600mAh Pod Mod KIT

Smok ALIKE 1600mAh Pod Mod KIT
Stokta Yok

Smok ALIKE 1600mAh Pod Mod KIT
SMOK ALIKE POD MOD, cihaz performansını en üst düzeye çıkaran ve kullanıcı deneyimini optimize eden gelişmiş bir  pod sistemidir. Taşınabilir taşıma ve rahat tutuş için kompakt bir gövdeyle ergonomiyi en iyi şekilde kullanır. Dahili 1600mAh pilin yüksek kapasitesiyle çalışan SMOK ALIKE, 40 watt'a kadar maksimum çıkış yapabilir. En iyi lezzet ve mükemmel buhar üretimi sunan iki RPM coil ile donatılmıştır. Büyük akıllar benzer düşünür ve ALIKE hakkında ne düşünüyorsun?

Yenilik, içim deneyimini değiştirmeye devam ediyor!


5 RENK MEVCUTTUR

PAKET İÇERİĞİ

TRI-PROOF ULTRA KOMPAKT POD MOD

ALIKE, pod sistem kitine daha fazla olasılık getirmek için üç geçirmez özelliklerle iyi tasarlanmış SMOK'un en son pod modudur. Kompakt boyut ve ergonomik şekillendirme, daha iyi kavrama ve taşınabilirlik sağlar.ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLERİ

DEĞİŞTİRİLEBİLİR 510 DRİP TİP

Drip tip çıkarılabilir ve değiştirilebilir ve orijinali değiştirmek için başka 510 drip tip kullanabilirsiniz.
PCTG - İDEAL KARTUŞ MALZEMENİZ

ALIKE kartuşu en popüler gıda sınıfı malzeme --- PCTG kullanır, hangi high-end kozmetik ve gıda ambalaj yaygın. Güvenlik, güvenilirlik, korozyon direnci ve yüksek ışık iletimi avantajlarına sahiptir. Geleneksel PC malzemelerinin yerini alan yeni malzemeler haline geldi.

DOLGULU BÜYÜK KAPASİTE PODU

ALIKE kartuşunun e-likit kapasitesi 5.5ml'dir, bu da bir POD MOD için süper büyüktür, bu nedenle kartuşu sık sık doldurmanıza gerek yoktur.E-LİKİT NASIL DOLDURULUR
ÖZEL RPM RBA EŞSİZ ELEKTRONİK SİGARA KEYFİ

RPM RBA Coil, SMOK mühendisleri tarafından özel içim stilinizi bulmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Ek olarak, coilin tekrar sarımı kolay ve rahat hale getirmek için bir tornavida dahildir.RBA NASIL YAPILIR

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Juul Likit Salt Likit Elektronik Sigara