Menu
Your Cart

PUFF BAR

PUFF BAR TÜRKİYE


PUFF BAR ELEKTRONİK SİGARA NEDİR?

Puff Bar tek kullanımlık pod cihaz olup 1.3 ml e-likit ve 280 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Nikotin tuzu ile üretilmiş özel aromalara ve %2-%5 aralığında nikotin seviyesi seçeneklerine sahiptir. Puff Bar hafif, taşınabilir ve kompakt bir cihaz olup, kullanım sonunda geri dönüşüm kutularına atılmaktadır.

Puff bar elektronik sigara 24 ten fazla aroma ve farklı lezzetlere sahip olan kullan at bi e-sigaradır.

Puff barın kolay kullanımı ve aromalarındaki farklı tatlar Dünya'da en çok tercih edilen elektronik sigara markası olmasını sağlamıştır.

Her Puff bar çubuğu en az 300 nefes puff sağlar.

Puff barlar 20 mg ve 50 mg olarak iki tür içim sertliğinde, nikotin tuzu kullanılan efsane aromalar ile üretilir.

Puffbarların dahili pil kapasitesi 280 mAh kapasiteye sahiptir.

Puff bar elektronik sigaralara tekrar dolum yapılmaz. Yapmanız gereken bittiğinde çöpe atıp yenisini pufflamaya başlamak.

Puffbar elektronik sigarayı kullanmak oldukça basittir.

Yapmanız gereken kutusundan çıkarıp bir nefes çekmek hepsi bu.

Tuş yok, e-likit doldurmak yok, atomizer değiştirmek yok. Açın kullanın ve atın hepsi bu.

Sizde Puff bar aromaları ile sağlığınızı koruyabilir ve sigaranın zararlı etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz.Puff Bar Nasıl Kullanılır?

Puff Bar’ın kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken kutusunda çıkarıp Puff’ lamaya başlamak.  Çekiminiz ile birlikte harekete geçecek olan mekanizması sayesinde, hiçbir tuşa basmanıza gerek kalmaz. Bir ağız dolusu çekin, 3-5 saniye tutun, sonra bırakın, hepsi bu.


Puff Bar'ın Avantajı Nedir?

2 adet PUFFBAR (2 x 1.3ml=2.6 ml) kullanımı yaklaşık 4 adet 0.7 ml (4 x 0.7ml=2.8 ml) Pod kullanımına eşdeğer likit (aroma nikotin) tüketimi ve puff sayısı sağlar. Üstelik her kullanımda yeni bir cihaz ve yeni bir batarya kullandığınız için çok daha verimli PUFF kalitesi sağlarsınız. Üstelik cihaz için ayrı pod için ayrı ücret ödemezsiniz.


Puff Bar'ı Kaç Gün Kullanabilirim?

Puff Bar kullanım süresi ve gün sayısı, kullanımına bağlı olarak değişmektedir. Buff Bar ortalama 300 üzeri çekim sayısı sağlamaktadır. Buda yaklaşık 20 adetten fazla sigara demektir. Ortalama bir kullanım ile 2-3 gün boyunca nikotin ihtiyacınızı karşılayacaktır.


Puff Bar'ın Dolumu Yapılabilir Mi?

Puff Bar tek kullanımlık bir pod cihaz olup yeniden dolumu yapılmamaktadır. Sağlık ve güvenlik açısından, lütfen Puff Bar tek kullanımlık cihazınızı açmaya ve yeniden doldurmaya çalışmayınız. Ürün kalitesini devam ettirmek adına Puff Bar yeniden dolum veya yeniden kullanım için uygun değildir.


Puff Bar'ın Aroma Seçenekleri Nelerdir?

Puff Bar’ da 24 adetin üzerinde aroma seçeneği mevcuttur. Her gün aroma seçeneklerine yenileri eklenmektedir. Güncel aromalar için sitemizin Buff Bar sayfasını ziyaret ediniz.


Puff Bar'ın Nikotin Oranı Seçenekleri Nedir?

Puff Bar nikotin oranlarını 20 mg (%2) ve 50 mg (%5) Salt Nicotine (Nikotin Tuzu) ile üretilen seçenekler arasından tercih edebilirsiniz.

Vaporesso Smok Salt Likit Elektronik Sigara