Menu
Your Cart

Elektronik Sigara ve Özellikleri

Elektronik Sigara ve Özellikleri

Elektronik sigara, bazı önemli özellikleri ile normal tütün ürünlerinin önüne geçmeyi başarmış bir teknolojidir. Aynı zamanda e sigara olarak da bilinen bu teknolojinin sigarayı bırakmada yardımcı olduğu da iddia edilmektedir. Özel bir cihaza sahip olan bu sigara türü, içinde yer alan özel likit ile bir arada çalışmaktadır.

Günümüzün en popüler tüketim alışkanlıkları arasına giren bu sigaralar farklı markalarda ve çeşitlerde de üretilmektedir. Bu sigara çeşidi hakkında bilgi sahibi olunması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu yazıda e – sigaranın özellikleri ve kullanım şekilleri yer almaktadır.

Elektronik Sigara Nedir?

Likit elektronik sigara, son yılların en çok tercih edilen nikotin içeren ürünleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Aslında uzun zamandır piyasada olan bu ürün, zamanla daha kullanışlı bir hal almayı da başarmıştır. Günümüzde ise normal tütün ürünlerine oranla e – sigara tüketicilerinde büyük bir artış yaşanmıştır. Kendine has özel bir kullanımı bulunan bu ürünün kullanım şeklinin de detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

E – Sigaranın Başlıca Önemli Özellikleri

Elektronik sigara, bazı özellikleri ile diğer bilinen tüm tütün ürünlerinden ayrı bir kulvarda yer almaktadır. Bu sigara çeşidinin en önemli özelliği de buhar ile nikotini sağlıyor olmasıdır. Özel bir cihaz ile birlikte kullanılan bu ürün, farklı çeşitlerde ve farklı markalarda piyasada yer almaya devam etmektedir.

1-      Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

E – sigaranın kullanım özelliklerinin başında sigaraya özel olarak üretilen teknolojik cihaz gelir. Bu cihazın pille ya da şarj edilme tekniği ile çalışması mümkündür. İçine yerleştirilen likit nikotini buhar haline getiren bu cihaz, insanların günlük nikotin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda bu cihazın her geçen gün daha da gelişmiş versiyonları piyasaya sürülmeye devam etmektedir.

2-      E – Sigaranın Çeşitleri ve Markaları

Smok elektronik sigara başta olmak üzere piyasada pek çok kaliteli sigara markası bulunmaktadır bunlardan en büyük mağaza ise smok.net dir. Bunlara da örnek olarak Voopoo, Juul, Vaporesso ve Geekvape gibi markalar gösterilebilir. Bunun yanı sıra bu markaların bünyesinde farklı aromalara sahip sigaralar da bulunmaktadır.

Vaporesso Smok Salt Likit Elektronik Sigara