Menu
Your Cart

Elektronik Sigara Hakkında Detaylar

Elektronik Sigara Hakkında Detaylar

Elektronik sigara hakkında bilinmesi gereken detaylar bu ürünlerin etkili kullanımı açısından da önem taşımaktadır. E  sigara adıyla da bilinen bu ürünlerin günümüzün en önemli teknolojilerinden biri haline geldiği bir gerçektir. Sigara alışkanlığının bu alana yönelmesi ile birlikte bu alanda hizmet veren marka sayısında da artış yaşanmıştır.

E – sigara hakkında bilinmesi gereken en önemli detaylardan biri de bu cihazların kullanım şekilleridir. Farklı markalar tarafından üretilen cihazlar da günümüz teknolojisine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu yazıda e – sigara teknolojisi hakkında mutlaka bilinmesi gereken bazı detaylar yer almaktadır.

Elektronik Sigara Nedir?

Likit elektronik sigara, son yılların en fazla tercih edilen tütün ürünleri arasında ilk sıralara yükselmiş bir teknolojidir. Likit içerisinde yer alan nikotinin doğru bir şekilde alınması için bazı özel cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu cihazların da her markaya ve modele özgü bazı kullanım detayları mevcuttur. Bu yüzden e – sigara tercihinde bulunurken cihazların kullanımı hakkında da bilgi alınması gerekmektedir.

E – Sigaranın Başlıca Özellikleri Nelerdir?

E – sigara, elektronik nargile gibi farklı türlerin de ortaya çıkmasını sağlamış olan yeni ama etkili bir teknolojidir. Bu teknolojinin de tüketiciler tarafından bilinmesi gereken başlıca özellikleri mevcuttur. Bu özelliklerin de başında tercih edilmesi gereken markalar ve e – sigaranın kullanım şekilleri gelmektedir.

1-      Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

E – sigaranın kullanım şekilleri cihazdan cihaza göre değişse de aslında mantık hepsinde aynıdır. Buna göre cihaza likit maddenin yerleştirilmesi ve bu maddenin buharlaşmasına izin verilmesi gerekir. Bu madde, insanın ihtiyaç duyduğu nikotini de içinde barındıran maddedir. Likit maddenin farklı aromalara sahip daha farklı çeşitleri de satışa sunulmaktadır.

2-      E – Sigara Markaları ve Çeşitleri Nelerdir?

Başta Juul elektronik sigara markası olmak üzere dünyada ve Türkiye’de bu alanda hizmet sunan pek çok önemli marka bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren bu markaların da arasında SMOK, Voopoo, Geekvape ve Vaporesso gibi e – sigara üreticisi markalar da yer alır. Bu markaların her biri Türkiye pazarında da aktif olarak hizmet vermektedir.

Vaporesso Smok Salt Likit Elektronik Sigara