Menu
Your Cart

Elektronik Sigara Çeşitleri ve Özellikleri

Elektronik Sigara Çeşitleri ve Özellikleri

Elektronik sigara, teknolojinin tütün ürünlerine de yansıtılmış halini temsil etmektedir. Bu teknolojik cihazlar sayesinde tütün ürünlerinden alınan nikotinin karşılanması mümkündür. Farklı bir çalışma prensibine sahip olan bu cihazların çeşitli versiyonları da bulunmaktadır. E sigara, özellikle de son yılların en sık kullanılan tüketim materyallerinden biri haline gelmiştir.

E – sigara çeşitleri de bu ilgi karşısında her geçen gün biraz daha gelişmiş olarak hizmet sunmaktadır. Bu da piyasada pek çok markanın ve çeşidin yer almasına olanak sağlamıştır. Bu yazıda da e – sigaranın çeşitleri ve bazı özellikleri ile ilgili çeşitli bilgiler yer almaktadır.

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara likit olarak kullanılan ve bu likit maddenin buharlaşması sonucu tüketilen bir üründür. Özel bir cihaz ile kullanılan bu sigaranın özel de bir kullanım şekli bulunmaktadır. Öyle ki bazı sigara modelleri ve çeşitlerinin de birbirlerinden farklı kullanım şekilleri mevcuttur. Buna göre de sigara için özel bir cihaz satın alınırken kullanım şeklinin de detaylı bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir.

E – Sigaranın Özellikleri Nelerdir?

E – sigara, aynı zamanda elektronik nargile gibi farklı seçeneklere de sahip olan bir üründür. Bu ürünün de bazı önemli özellikleri mevcuttur. Bu özelliklerin bilinmesi sigaranın daha düzgün bir şekilde kullanılmasına yardımcı olacaktır. İşte, bu son teknoloji tüketim alışkanlığının ön plana çıkan ve mutlaka bilinmesi gereken bazı özellikleri:

1-      Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Bu sigaranın kullanılması için ilk önce özel olarak üretilen bir cihaza ihtiyaç vardır. Bu cihaz da pille ya da şarj etme yöntemi ile çalışan bir cihazdır. Cihazın içerisinde yer alan özel bir bölmeye de likit olarak satılan ve nikotin içeren madde eklenir. Bu madde cihazın çalışması ile birlikte buharlaşır ve nikotinin aktarılmasını sağlar.

2-      E – Sigaranın Çeşitleri Nelerdir?

Vaporesso elektronik sigara markasının yanında SMOK, Voopoo, Juul ve Geekvape gibi markalar da bulunmaktadır. Tüm bu markaların da farklı aromalarda likit versiyonları mevcuttur. Bu markalara ve likit modellerine Türkiye’den de ulaşılabilir.

Vaporesso Smok Salt Likit Elektronik Sigara