En İyi Elektronik Sigara Markası Ve Modelleri 2018

 

2018 Yılında en çok hangi marka sattı diyecek olursanız kuşkusuz SMOK 1.sıradaki yerini korudu diyebiliriz.Smok markası 2018 yılında birçok farklı model üreterek bu yılı çok başarılı geçirdiğini söylemek mükmündür.

Ancak ve ancak malesef piyasaya sürdüğü TFV12 prince atomizer sistemli cihazlar ki bunlar Smok x priv – g priv 2 lüxe edition mag kit devilkin ve son olarak smok species modelidir.

Ve bu modellerde kullandığı TFV12 PRİNCE atomizeri çok kuvvetli olması müşterilerimiz tarafından kullanımı biraz zor bulunmuştur yüksek wat ve performans isteyen bu atomizer modeli müşterilerimiz tarafından biraz sıkıntılı bulunmuştur.

Vaporesso markasına gelicek olursak vaporesso‘da 2018 yılında çok başarılı bir çizgi çizmiştir ve markamız piyasaya sunduğu pod sistemlerinin yanı sıra kusursuz çalışan vaporesso revenger ve revenger x modellerine ek vaporesso polar ve vaporesso luxe modellleriyle kusursuz bir elektronik sigara üretimine devam etmektedir.

Son söz olarak bize soracak olursanız tavsiyemiz 1. sırada vaporesso modelleridir 2. sırada ise smok markasının eski modelleri olucaktır.

2018 En iyi Elektronik Sigara Listesi

 1. Vaporesso Revenger
 2. Smok G-Priv 2
 3. Vaporesso Revenger X
 4. Smok Alien
 5. Smok AL85
 6. Vaporesso Polar
 7. Smok Stick V8
 8. Eleaf iStick Pico
 9. Smok Qbox
 10. Vaporesso Luxe
 11. Smok Stick Prince
 12. Joyetech eGo Aio