Salt Likit markaları arasından en iyileri seçtiğimiz 2019’un en iyi salt likitlerini sizler için listeledik. Tamamı ithal premium salt likitlerden oluşan listemize göz atmanızda fayda var.

2019’un En İyi Salt Likit Markaları

 1. NKD 100 Salt – Puanı 9.7

  NKD 100 Salt – Naked Salt Likit
  Nkd 100 zaten bir çok likit çeşidinde büyük bir üne sahipti. Şimdide NKD 100 Salt olarak pod mod için salt likit üretti ve kullanıcıların beğenisine sundu. Kısa süre içinde birçok salt nikontinli likit üreten markaları geride bırakarak Salt endüstrisinde zirveye oturdu. En iyi salt likit listemizde 1. sırada.
 2. naked 100 salt likit çeşitleri
 3. NDK Salt likitleri güçlü bir boğaz vurumuna sahiptir. Tütünden tropik meyvelere çeşitli lezzetlerde salt çeşitlerine sahiptir. 25 ve 50 mg’lık nikotin oranlarına sahiptir.
 1. Dinner Lady Salt – Puanı 9.6
  Dinner Lady Salt Likit
  Dinner Lady Salt Likit
  Cola Shades, Blackberry Crumble ve dünyaca ünlü Lemon Tart’ı: Dinner Lady en popüler likitlerinden üçünü salt likit haline getirdi. İngiltere’de üretilen Dinner Lady Salt bilinen şişe tasarımıyla her yerde gözünüze çarpar ve mutlaka denemek isteyeceksiniz. Sağlam bir boğaz vurumuna sahip dinner salt likitin 30mg’lığı ile başlamanızı öneriyoruz. 50VG / 50PG oranında ve 30 mg ve 50 mg nic. seçecekleri mevcut. En iyi salt likitler listemizde 2. sırada
 2. Elysian SALTS – Puanı 9.5
  elysian salt likit
  Elysian Salt Likit
  ElysianLabs firması 4 senelik likit üretimi tecrübesini kullanarak Salt likit üretimine başladıktan kısa süre içinde bir çok kullanıcının olumlu dönüşlerini alan firma bu sayede geniş kitlelere ulaştı. Ödüllü bir çok e-sigara likiti mevcuttur. Elysian Salts adı altında Salt Likit üretimini yapan firmanın Siren, Skadi, Artemis ve Gambler isimli 4 adet salt çeşidi mevcuttur. Türkiye’de de büyük bir kitlesi olan Elysian Salt Likit 30ml şişelerde 12mg, 24mg ve 48mg’lık nikotin seviyelerinde üretimi yapılmaktadır. Elysian Salt Likitleri en iyi salt likit listemizde 3. sırada.
 3. I Love Salts – Puanı 9.4/10
  I Love Salts Likit
  I Love Salts Likit
  Mad Hatter kısa süre önce tamamen yeni salt likit çeşitlerini piyasaya sürdü. I Love Salts markası adı altında satışa sunulan likitler bir çok vaper tarafından çok fazla övgü aldı. Bunun en büyük sebebi ise geniş salt çeşitliliğinin olması. Tatlı, Tütün, Nane, Sakız, Çilek, Şeker, Goji Berry, Meyve, Tahıl ve Elma gibi içerikleri ile bir çok salt çeşidi bulunuyor. 30 ml şişelerde 25mg ve 50mg’lık çeşitlere sahip. En iyi salt nikotinli likitler sıralamasında 4. sırada yer almaktadır.
 4. CRFT SALT – Puanı 8.9
  CRFT SALT Likit
  CRFT SALT Likit
  CRFT satl henüz ülkemizde satışta olmayab Salt Nikotinli Likit markasıdır. Yurtdışında çok sevilen saltlardan biri olan CRFT Salt’ıın Tatlı, mentol, meyve ve tütün dahil bir çok likit çeşidi mevcut. Yurtdışında yaşayan kullanıcılarımız bu markayı temin ederek deneyebilirler. 30ML şişelerde üretilen likit 40mg nic oranında üretiliyor. En iyi salt nikotin likitler listemizde 5. sırada.
 5. SaltNic Salt – Puanı 8.8
  Vgod SaltNic Salt Likit
  Vgod SaltNic Salt Likit
  SaltNic Salt çeşitleri az ve özeldir. Ana içerik olarak kavun karışımı, kuru tütün ve sert nane gibi harika aromalar sunmaktatır. Ayrıca iki tütün ve iki meyve karışımı içeren salt çeşidini VGOD ile işbirliği içinde yapmaktadır. 30 ml’lık şişelerde, 25 veya 50 mg salt nicotin çeşitleri mevcuttur. En iyi salt likit markaları listemizde 6. sırada
 6. SOLACE Salt – Puanı 8.5
  SOLACE Salt Likit
  SOLACE Salt Likit
  Solace, çok yönlü salt nikotin likit çeşitleri sunuyor. 30 veya 50 mg’lik salt seçenekleri mevcut. Çilek, nane, mango, karamela, şeftali ve diğer cazip lezzetler arasından seçim yapmak için bir düzineden fazla çeşit var. 15 ve 30 ml’lık şişelerde satışa sunuluyor. En iyi salt likitler listemizde 7. sırada.
 7. Mr. Salt-E – Puanı 8.2
  Mr. Salt-E Salt Likit
  Mr. Salt-E Salt Likit
  Mr. Salt-E, en büyük salt likit çeşitliliğine sahip markalardan biridir. 25 veya 45 mg ve 30 ml’lık şişelerde satışa sunulur. Ayrıca alt ohm değerleri için birkaç 5 mg nikotinli çeşidir vardır. Meyveden tatlılara, tütünden, genel olarak 30 dan fazla salt çeşidi mevcuttur. En iyi salt likit çeşitleri sıralamamızda 8. sırada.

Son zamanlarda herkes salt likitler ve podları konuşuyor. Salt likit nedir konusunu daha önce blogmuzda detaylı olarak paylaştık salt likitler hakkında en geniş inceleme makalesine göz atabilirsiniz.
Salt likit JUUL laboratuvarları tarafından geliştirilen daha az buhar ve daha fazla nic. doyumu sağlamak için üretilen likit çeşididir. JUUL firması ile başlayan Salt Likitler ve pod mod serüvenine diğer tüm likit markalarıda dahil olarak kendi markaları adı altında yada farklı isimlerde salt likitler üretildi. Kısa süre içinde büyük bir kitle yakalayan pod modlar için Salt ihtiyacı arttıkça her gün yeni bir marka farklı bir aroma ile likit yapıyor.
Kullanıcılar için oldukça zor olan kısım ise kaliteli ve orijinal bir salt nikotin likit bulmak yada en iyi salt çeşitlerini denemek. Ülkemizde henüz yeni yeni kendine yer bulan pod mod cihazları ile kullanıcı hangi salt likit daha iyi hangisi kaliteli pek fazla bilmeden çoğu zaman merdiven altı salt likitleri Premium salt likit diye alıp kullanmak zorunda kalıyor.